První měsíc v naší školičce

Letošní školní rok začal v naší školce vzájemným poznáváním. Přivítali jsme mezi sebou devět nových kamarádů. I když se to zpočátku neobešlo bez slziček, postupně si děti zvykaly na prostředí školky, paní učitelky i kamarády. Děti si ve školce nejen hrály, ale také pilně pracovaly. Naučili jsme se společně nové básničky, zazpívali si známé písničky, hezky jsme si vzájemně v kruhu popovídali, kreslili jsme a vyráběli z papíru, procvičovali grafomotoriku. Protáhli jsme si tělíčka při cvičení. Zacvičili jsme si také jógu společně s kočičkou „Lali“. Chodili jsme hodně na vycházky, hráli si společně na naší školní zahradě a nezapomněli jsme také na úklid listí. Užili jsme si společně poslední letní i první podzimní dny.

(zveřejněno 06.10.2021)

zakpatrik.cz | 2021